Použitie kryštálov

Prečítajte si o rôznych spôsoboch využitia kryštálov...
Zistite viac...

Ako funguje Celliant?

Už sme spomenuli, že Celliant je špeciálne vlákno, ktoré môže byť vtkané do iného materiálu... Ale ako Celliant funguje a aké je jeho  tajomstvo?
Zistite viac...

Kryštály vody

„Voda je extrémne citlivá na vibrácie vonkajšieho prostredia, na hudbu, dokonca aj na slová", vyhlásil japonský vedec Dr. Masaru Emoto. 
„Ak rozložíte na častice aj ten najsilnejší predmet, dostanete sa pravdepodobne až k atómu s elektrónmi obiehajúcimi okolo jadier. Práve počet elektrónov, tvar a ich dráha, dodáva každej látke špecifickú vibračnú frekvenciu. 
Zistite viac...

Do Nordkapp na bicykli a s kryštálmi

Rozhodnutie vydať sa na cestu bolo prijaté niekde uprostred Barentsovho mora, ďaleko na severe našej planéty....
Zistite viac...

Kryštály a znamenia zverokruhu

Už sme zdôraznili, že kryštály majú vplyv na ľudí a preto je dôležité vybrať si kryštál, ktorý sa najlepšie hodí k našej osobnosti.  
Pri výbere kryštálu je vhodné konzultovať s odborníkmi, ktorí sa v kryštáloch vyznajú; avšak, ak nemáte príležitosť využiť pomoc expertov, môžete použiť svoju vlastnú intuíciu.
Zistite viac...

BIOCRYSTAL na trhu USA

Natures Sleep, popredný špecialista v oblasti produktov z pamäťovej peny vytvoril exkluzívne partnerstvo s našou spoločnosťou, európskym tvorcom patentovanej technológie Biocrystal, ktorá sa pýši výraznými pozitívnymi výsledkami v oblasti zdravia.

 

Zistite viac...
Divízia Biocrystal
Tomášikova 30, 821 01 Bratislava
www.biocrystalprodukty.sk
+421 917 401 046    obchod@biocrystalprodukty.sk